Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Remove
gu: લોપ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: City
gu: શહેર

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Reports
gu: અહેવાલો
