Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (104 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Tags
hu: Címkék

en: view
hu: megtekintés

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Number
hu: Szám

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Sync
hu: Szinkron

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Price
hu: Ár

en: Customers
hu: Vevők

en: Vendor
hu: Eladó

en: Customer
hu: Vevő

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Code
hu: Kód

en: Company
hu: Cég

en: Method
hu: Mód

en: Note
hu: Megjegyzés

en: SKU
hu: Cikkszám

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Full
hu: Teljes

en: Token
hu: Vezérjel

en: Source
hu: Forrás

en: None.
hu: Nincs.

en: revert
hu: visszaállítás

en: Cron
hu: Időzítő

en: Cart
hu: Kosár

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Shipping address
hu: Szállítási cím

en: Product deleted
hu: A termék törölve lett

en: Products
hu: Termékek

en: Province
hu: Tartomány

en: Grams
hu: Gramm

en: Orders
hu: Rendelések

en: Add to Cart
hu: Kosárba

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Hook
hu: Hurok

en: Add to Cart form
hu: Kosárba űrlap

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Rate
hu: Mérték

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Country code
hu: Országkód

en: Reports
hu: Jelentések

en: Created Date
hu: Létrehozás dátuma

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: clone
hu: klónozás

en: Total tax
hu: Összesen adó

en: export
hu: exportálás

en: Name of the product.
hu: A termék neve.

en: translate
hu: lefordít

en: Variants
hu: Variánsok

en: Tips
hu: Tippek

en: Province code
hu: Tartomány kód

en: Out of stock
hu: Nincs raktáron

en: Search index
hu: Keresési index

en: Product Title
hu: Termék címe

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Add to cart form
hu: Kosárba űrlap

en: The product title.
hu: A termék neve.

en: Total price
hu: Végső ár

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Total discount
hu: Az összes engedmény

en: Discounts
hu: Kedvezmények

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address 1
hu: Cím 1

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Order number
hu: Rendelés száma

en: Save product
hu: Termék mentése

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
hu: Megadható egy webcím, amin ez a tartalom elérhető lesz. Például megadható „bemutatkozas” egy bemutatkozó oldal írásánál. Relatív hivatkozást kell megadni a végén lévő perjel nélkül, különben a webcím álneve nem fog működni.

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: Line Items
hu: Tételek

en: Order Fulfilled
hu: Rendelés teljesítve

en: Total weight
hu: Összsúly

en: Order Deleted
hu: Megrendelés törölve
