Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (83 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Remove
pl: Usuń

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Tags
pl: Tagi

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Teaser
pl: Skrót

en: Theme
pl: Skórka

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Price
pl: Cena

en: Customers
pl: Klienci

en: Customer
pl: Klient

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Code
pl: Kod

en: Company
pl: Firma

en: Method
pl: Metoda

en: Note
pl: Notatka

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Full
pl: Pełny

en: Token
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: None.
pl: Brak.

en: revert
pl: przywróć

en: Cart
pl: Koszyk

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Products
pl: Produkty

en: Province
pl: Województwo

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Add to Cart form
pl: Formularz dodawania do koszyka

en: URL path settings
pl: Adres

en: Rate
pl: Oceń

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Reports
pl: Raporty

en: Created Date
pl: Data utworzenia

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: clone
pl: duplikuj

en: export
pl: eksportuj

en: translate
pl: przetłumacz

en: Variants
pl: Warianty

en: Tips
pl: Podpowiedzi

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Confirmed
pl: Potwierdzone

en: Add to cart form
pl: Formularz dodawania do koszyka

en: The product title.
pl: Tytuł produktu.

en: Total price
pl: Cena całkowita

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Discounts
pl: Obniżki

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Address 1
pl: Adres

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Search result
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Apps
pl: Aplikacje

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Save product
pl: Zapisz produkt

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
pl: Opcjonalny adres, za pomocą którego można wyświetlić ten wpis. Przykładowy adres dla strony z informacjami kontaktowymi może mieć wartość "kontakt". Należy podać ścieżkę względną, bez kończącego znaku dzielenia, inaczej opcjonalny adres nie zadziała.

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.
