Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (76 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Remove
ca: Elimina

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Teaser
ca: Resum

en: Theme
ca: Tema

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Price
ca: Preu

en: Customers
ca: Clients

en: Customer
ca: Client

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Code
ca: Codi

en: Company
ca: Empresa

en: Method
ca: Mètode

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Full
ca: Complet

en: Source
ca: Font

en: None.
ca: Cap.

en: revert
ca: reverteix

en: Cart
ca: Carretó

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Shipping address
ca: Adreça d'enviament

en: Product deleted
ca: Producte esborrat

en: Products
ca: Productes

en: Province
ca: Província

en: Orders
ca: Comandes

en: Add to Cart
ca: Afegiu al carretó

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Add to Cart form
ca: Formulari d'afegir a la cistella

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: Rate
ca: Impost

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Reports
ca: Informes

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: clone
ca: clona

en: Name of the product.
ca: Nom del producte

en: translate
ca: tradueix

en: Admin
ca: Administrador

en: Tips
ca: Consells

en: Out of stock
ca: Esgotat

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Total price
ca: Preu total

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
ca: Opcionalment, especifiqueu una URL alternativa per la qual es pot accedir a aquest contingut. Per exemple, "quisom" al escriure una pàgina amb informació sobre nosaltres. Utilitzeu un camí relatiu i no afegiu la barra final o l'àlies URL no funcionarà.

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.
