Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: view
fil: tingnan

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Configure
fil: Ayusin

en: None.
fil: Wala.

en: Cron
fil: Kuron

en: Reports
fil: Mga ulat
