Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to hr translation catalogue (50 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: Tags
hr: Oznake

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Teaser
hr: Mamac

en: Theme
hr: Tema

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Email
hr: E-pošta

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Price
hr: Cijena

en: Customers
hr: Kupci

en: Customer
hr: Kupac

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Code
hr: Kôd

en: Method
hr: Metoda

en: Source
hr: Izvor

en: None.
hr: Nijedan.

en: revert
hr: vrati

en: Cart
hr: Košarica

en: Products
hr: Proizvodi

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Add to Cart form
hr: Forma Dodaj u košaricu

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Reports
hr: Izvješća

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
hr: Proizvoljno, navedite zamjenski URL putem kojeg će se moći pristupiti ovom sadržaju. Naprimjer, ukucajte "o-nama" kada stvarate O nama stranicu. Koristite relativne putanje i ne dodajite kosu crtu na kraju ili URL nadimak neće raditi.
