Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Tags
km: ស្លាក

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Code
km: កូដ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: None.
km: គ្មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
km: ជា​ជម្រើស បញ្ជាក់ URL ផ្សេង​មួយ​ទៀត ដែល​អាច​ចូល​ដំណើរការ​មាតិកា​នេះ ។ ឧទាហរណ៍ វាយ "អំពី" នៅ​ពេល​សរសេរ​ទំព័រ​អំពី ។ ប្រើ​ផ្លូវ​ទំនាក់ទំនង ហើយ​កុំ​បន្ថែម​សញ្ញា / បើមិនដូច្នោះទេ ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ URL នឹង​មិន​ដំណើរការ​ឡើយ ។
