Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Currency
ml: കറൻസി

en: view
ml: കാണുക

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Number
ml: അക്കം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Code
ml: കോഡ്

en: None.
ml: ഒന്നുമില്ല.
