Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Code
ne: कोड

en: Source
ne: स्रोत

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
