Shopify eCommerce (7.x-1.0-alpha9) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: None.
or: କିଛି ନୁହଁ।

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
