Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: URL alias
ht: alyas URL
