Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Remove
kk: Өшіру

en: Tags
kk: Тэгтар

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Configure
kk: Баптау

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Code
kk: Коды

en: None.
kk: Ешбір.

en: Cron
kk: Хронометр

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Reports
kk: Есептер
