Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Remove
mg: Esory

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Source
mg: Loharano

en: Reports
mg: Tatitra

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
