Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (59 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Remove
oc: Levar

en: Currency
oc: Devisa

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: view
oc: veire

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Code
oc: Còde

en: Company
oc: Societat

en: Method
oc: Metòde

en: City
oc: Vila

en: Full
oc: Complet

en: Token
oc: Geton (token)

en: Source
oc: Font

en: None.
oc: Pas cap.

en: revert
oc: restablir

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Cart
oc: Carta

en: Province
oc: Província

en: Grams
oc: Gramas

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: clone
oc: clonar

en: export
oc: exportar

en: translate
oc: traduire

en: Variants
oc: Variantas

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
oc: Opcionalment, especifiqueu una URL alternativa per la qual se pòt accedir a aqueste contengut. Per exemple, "quisom" al escriure una pagina amb informacion sobre nosautres. Utilizatz un camin relatiu e no afegiu la barra final o l'àlies URL no funcionarà.

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.
