Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Remove
sr: Уклони

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: None.
sr: Ништа.

en: Cart
sr: Kopпa

en: Orders
sr: Поруџбине

en: Reports
sr: Извештаји

en: Total price
sr: Укупна цена

en: Order number
sr: Број поруџбине
