Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
