Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Price
ga: Praghas

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Orders
ga: Orduithe

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
