Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (32 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Remove
jv: Buwang

en: Tags
jv: Tautan

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Theme
jv: Tema

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Code
jv: Kode

en: Method
jv: Metode

en: revert
jv: balékna

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Reports
jv: Laporan

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Entity ID
jv: ID Entiti
