Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Rate
kn: ದರ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ

en: Tips
kn: ಸಲಹೆಗಳು

en: Not Available
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ
