Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
