Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Remove
os: Схаф

en: Tags
os: Тегтæ

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
