Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Tags
ka: ტეგები

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Code
ka: კოდი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Full
ka: სრული

en: Source
ka: წყარო

en: None.
ka: არცერთი.

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Cron
ka: კრონი
