Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (77 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Customer
lt: Klientas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Code
lt: Kodas

en: Company
lt: Įmonė

en: Method
lt: Būdas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Full
lt: Pilnas

en: Source
lt: Šaltinis

en: None.
lt: Joks.

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Products
lt: Prekės

en: Grams
lt: Gramai

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Add to Cart form
lt: Pridėjimo į krepšelį forma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Rate
lt: Tarifas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: clone
lt: klonuoti

en: Total tax
lt: Viso mokesčių

en: export
lt: eksportuoti

en: Name of the product.
lt: Prekės pavadinimas.

en: translate
lt: išversti

en: Admin
lt: Adminas

en: Variants
lt: Variantai

en: Tips
lt: Patarimai

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: The product title.
lt: Prekės pavadinimas.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Save product
lt: Išsaugoti prekę

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Galite nurodyti kitokį URL kuriuo bus pasiekiamas šis turinys. Pavyzdžiui įrašykite "Apie mus" kai kuriate puslapį apie save. Naudokite reliatyvų kelią ir neįveskite įžambių brūkšnių kitaip URL kelias neveiks.
