Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (74 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Tags
lv: Birkas

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Product ID
lv: Preces ID

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Code
lv: Kods

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Method
lv: Veids

en: Note
lv: Piezīme

en: SKU
lv: Kods

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Source
lv: Avots

en: None.
lv: Neviens.

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Cart
lv: Grozs

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Products
lv: Preces

en: Grams
lv: Grami

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Rate
lv: Likme

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Reports
lv: Atskaites

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: clone
lv: klonēt

en: export
lv: eksportēt

en: Name of the product.
lv: Produkta nosaukums.

en: translate
lv: tulkot

en: Tips
lv: Padomi

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Discounts
lv: Atlaides

en: Product Type
lv: Preces veids

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Save product
lv: Saglabāt preci

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lv: Ja vēlaties mainīt mezgla URL, ievadiet jauno URL. Piemēram, ievadiet "par-mums" ja šī mezgla saturs ir informācija par lapas autoru. Mezgla URL darbosies tikai izmantojot relatīvo ceļu un uz priekšu vērsto slīpsvītru URL beigās.
