Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Reports
si: වාර්තා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
