Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Code
sk: Kód

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Method
sk: Metóda

en: Note
sk: Poznámka

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Full
sk: Plný

en: Source
sk: Zdroj

en: None.
sk: Žiadne.

en: revert
sk: vrátiť

en: Cart
sk: Košík

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Products
sk: Produkty

en: Province
sk: Provincia

en: Grams
sk: Gramy

en: Orders
sk: Objednávky

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Add to Cart form
sk: Formulár na pridanie do košíka

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Rate
sk: Sadzba

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: clone
sk: klonovať

en: Name of the product.
sk: Názov produktu.

en: Admin
sk: Administrátor

en: Tips
sk: Tipy

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Add to cart form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: The product title.
sk: Názov produktu.

en: Total price
sk: Celková cena

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
sk: Voliteľne môžete zadať alternatívnu URL, pod ktorou bude uzol prístupný. Napr. "informacie" pokiaľ upravujete informačnú stránku. Používajte relatívnu cestu a nepridávajte na koniec lomítko, inak nebude URL fungovať.

en: Order paid
sk: Objednávka zaplatená
