Shopify eCommerce (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Remove
sq: Hiq

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Code
sq: Kodi

en: None.
sq: Asnjë.

en: revert
sq: rikthe

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: Reports
sq: Raportet

en: export
sq: eksporto
