Shopify API (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
