Shopify API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Help
el: Βοήθεια

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα
