Shopify API (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Download
es: Descargar

en: Help
es: Ayuda

en: Domain
es: Dominio

en: Token
es: Comodín

en: API key
es: Clave del API

en: Requirements
es: Requisitos

en: Missing
es: No encontrado
