Shopify API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Help
gl: Axuda

en: Domain
gl: Dominio

en: Token
gl: Símbolos

en: Missing
gl: Perdido
