Shopify API (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
