Shopify API (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Help
pl: Pomoc

en: Domain
pl: Domena

en: Token
pl: Wzorzec

en: API key
pl: Klucz API

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Missing
pl: Brakujące

en: Connection
pl: Połączenie

en: Secret
pl: Sekret
