Shopify API (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Domain
vi: Miền

en: API key
vi: khóa API

en: Missing
vi: Bị mất

en: Connection
vi: Kết nối

en: Secret
vi: Mật
