Shopify API (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Help
ca: Ajuda

en: Domain
ca: Domini

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Missing
ca: Perdut

en: Connection
ca: Connexió
