Shopify API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Download
et: Allalaadimine

en: Help
et: Abi

en: Domain
et: Domeen

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Missing
et: Puudub
