Shopify API (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Download
he: הורדה

en: Help
he: עזרה

en: Domain
he: דומיין

en: Token
he: אסימון

en: Requirements
he: דרישות

en: Missing
he: חסר
