Shopify API (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Help
hu: Súgó

en: Domain
hu: Domén

en: Token
hu: Vezérjel

en: API key
hu: API kulcs

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Secret
hu: Titok
