Shopify API (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Domain
lv: Domēns

en: Token
lv: Marķieris

en: API key
lv: API atslēga
