Shopify API (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Help
oc: Ajuda

en: Domain
oc: Domeni

en: Token
oc: Geton (token)

en: API key
oc: Clau API

en: Missing
oc: Mancant
