Shopify API (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Download
ro: Descarcă

en: Help
ro: Ajutor

en: Domain
ro: Domeniu

en: Token
ro: Simbol

en: API key
ro: Cheia API

en: Missing
ro: Lipsește
