Shopify API (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Help
sk: Pomoc

en: Domain
sk: Doména

en: API key
sk: API kľúč

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Missing
sk: Chýbajúci
