Shopify API (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Help
sv: Hjälp

en: Domain
sv: Domän

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Requirements
sv: Krav

en: Missing
sv: Saknas

en: Secret
sv: Hemlighet
