Shopify API (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Help
uk: Довідка

en: Domain
uk: Домен

en: Token
uk: Замінник

en: API key
uk: Ключ API

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Connection
uk: З'єднання

en: Secret
uk: Таємний
