Shortcode (7.x-2.21) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Path
af: Pad

en: type
af: tipe
