Shortcode (7.x-2.21) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: type
am: ዓይነት

en: Clear
am: አጥራ

en: Show links
am: ማገናኛዎቹን አሳይ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
