Shortcode (7.x-2.21) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Path
ast: Camín

en: type
ast: triba
