Shortcode (7.x-2.21) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Item
es: Elemento

en: Author
es: Autor

en: Quote
es: Cotización

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Length
es: Longitud

en: Path
es: Ruta

en: type
es: tipo

en: Source URL
es: URL de origen

en: Class
es: Clase

en: Button
es: Botón

en: Clear
es: Limpiar

en: Style
es: Estilo

en: %name wrote:
es: %name escribió:

en: Show title
es: Mostrar título

en: Alt text
es: Texto alternativo

en: Show links
es: Mostrar enlaces

en: Highlight
es: Destacado

en: Shortcodes - html corrector
es: Shortcodes - corrector html

en: Enable %name shortcode
es: Activa el shortcode %name

en: Shortcode Basic Tags
es: Etiquetas basicas de Shorcode

en: Provides basic shortcode tags like highlight, dropcap, etc.
es: Incluye etiquetas básicas como, hightlight, dropcat, etc...

en: View mode
es: Modo de vista
