Shortcode (7.x-2.21) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Item
fi: Nimike

en: Author
fi: Tekijä

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Length
fi: Pituus

en: Path
fi: Polku

en: type
fi: tyyppi

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Class
fi: Luokka

en: Button
fi: Nappi

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Style
fi: Tyyli

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Show links
fi: Näytä linkit

en: View mode
fi: Näyttötila
