Shortcode (7.x-2.21) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Item
is: Hlutur

en: Author
is: Höfundur

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Length
is: Lengd

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: type
is: gerð

en: Clear
is: Hreinsa

en: Style
is: Stíll

en: Show title
is: Sýna titil
